Lufta në Ukrainë/ Kanada njofton paketën e re të ndihmës për Kievin

Kanadaja ka njoftuar 23 milionë paund për Ukrainën, duke përfshirë 40 pushkë snajper, 16 radio dhe një donacion për një…