26 Vjet Anila Kalleshi Center: Një natë plot shkëlqim dhe yje ndërkombëtarë

26 Vjet Anila Kalleshi Center: Një natë plot shkëlqim dhe yje ndërkombëtarë

Anila Kalleshi Center, një markë e famshme në tregun shqiptar, sapo festoi 26 vjetorin e krijimit me një festë krejt të pazakontë njerëzish të ftuar edhe nga arena ndërkombëtare. Mes emrave të show-bizz shqiptar, sipërmarrësja e suksesshme në Tiranë, bëri të ditur se në eventin kushtuar përvjetorit të klinikës ‘’Anila Kalleshi’s Center’’ kishtë të ftuar emra të kinematografisë amerikane si Ronn Moss, personazhi më i përfolur i serialit ikonik BEAUTIFU si dhe Devin DeVasquez, producente filmi. Festë, muzikë, prezantim, miqësi te reja, kujtime, përgëzime, foto, fishekzjarre, dhe gjithçka e bukur e lidhur me argëtimin ndodhi në ambjentet e ‘’Anila Kalleshi’s Center.

Ronn Moss

Ronn Moss njihet në mbarë botën për portretizimin e tij ikonik si Ridge Forrester në serinë e CBS “The Bold and The Beautiful,” një rol që ai e luajti për 25 vjet. Megjithatë, Ronn është gjithashtu i njohur si muzikant për grupin e tij klasik të rokut PLAYER, i cili pati hitin numër një në vitet ’70, “Baby Come Back.” Ai fitoi një reputacion të dukshëm duke luajtur bas dhe duke bërë turne me artistë si Eric Clapton, Boz Scaggs, Gino Vanelli, Heart, dhe Kenny Loggins para karrierës së tij si aktor.

Aktualisht, Ronn ndan kohën e tij mes Amerikës dhe Italisë së Jugut, ku tani po prodhon dhe drejton filmat e tij artistikë. Filmi i tij i parë, “Surprise Trip,” është një komedi romantike dhe filmi i tij i ardhshëm, “Rejected,” është një western që ai do ta drejtojë dhe do të luajë në të bashkë me gruan e tij Devin Devasquez.

‘’Anila Kalleshi’s Center’’

‘’Anila Kalleshi’s Center’’ , është qendra e dobësimit më e madhe në Shqipëri me një eksperiencë prej 26 vitesh në treg, duke ditur t’i përgjigjet nevojave të çdo pacienti. Ajo nuk është vetëm një qendër dobësimi, por një institucionin i shëndetit të mirë, i rifitimit të formave trupore në mënyrë sa më natyrale dhe pa dëmtuar metabolizmin. Anila Kalleshi, nuk është vetëm dietologia më e njohur në Shqipëri, por emri i saj është padiskutim edhe një brand i përbotshëm.

Në karrierën e saj 20-vjeçare ajo numëron shumë çmime ndërkombëtare për kontribute të veçanta në radhët e njerëzve, të cilët i kanë shpallur “luftë” dukurisë më dominuese të viteve të fundit, mbipeshës. Anila Kalleshi është padyshim nga ato femra me një talent të habitshëm njerëzor dhe profesional.
Jeta e Anilës është një projektim i vazhdueshëm, ku ajo organizon punën e saj, kohën e saj, u jep kuptim gjërave, krijon një model suksesi dhe lumturon njerëz, duke bërë të mundur që ata të dobësohen në mënyrë të shëndetshme.
Anila Kalleshi ia ka dal të marrë në Tiranë një serë çmimesh prestigjioze, si një vlerësim nga e gjithë bota. Ajo ka arritur të vlerësohet përkrahë njerëzve që kanë dhënë kontributin e tyre special në disa fusha të shëndetësisë duke ia dal të të jetë pjesë e një kontributi botëror.

administrator

Related Articles