Ministrja e Jashtme e Kanadasë, Melanie Joly, viziton nesër Tiranën

Ministrja për Evropën dhe Punët e Jashtme, Olta Xhaçka, do të presë nesër në vizitë zyrtare Ministren për Punët e…

Kim Mehmeti: Nuk turpërohemi as kur na përfaqëson paturpësia!

Tirana më mire se çdo gjë tjetër e shpërfaq të vërtetën se Shqipëria e ‘Rilindjes’ është katandisur udhës që të…