TORONTO\ Pesë të vrarë nga të shtënat me armë, ekzekutohet autori

Pesë persona janë vrarë dhe një tjetër është plagosur të dielën mbrëma, gjatë të shtënave në qytetin Toronto të Kanadasë,…