Pas postimit në Instagram, Zendaya shpallet ‘ikona e modës’ për 2021

Pas postimit në Instagram, Zendaya shpallet ‘ikona e modës’ për 2021

Jemi në dy ditë e para të vitit 2021, por fansat tashmë e kanë shpallur ikonën e modës.

Dhe ajo është aktorja 24 vjeçare, Zendaya, e cila është shpallur si gruaja më me stil e vitit, pas postimit të saj të fundit mahnitës në Instagram.

Fituese e Çmimit Emmy ndau dy fotografi të saj, ku dukej elegante me një kostum gri ndërsa mirëpriti Vitin e ri.

Ajo aktualisht ka mbi 7 milion pëlqime.

Fansat e saj shpërndanë fotografitë në Tëitter, të cilat e çuan emrin e Zendaya në krye të faqeve të modës për Vitin e Ri.

“Zendaya është tashmë gruaja më në modë e vitit 2021,” njoftoi një ndjekës./Burimi: HaperBazar/ Pershtati:K.H/Syri.net/

administrator

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.