‘Do të ishte një ëndërr’/ Ava Max flet për bashkëpunimin me Rita Orën, Dua Lipën dhe Bebe Rexhën

‘Do të ishte një ëndërr’/ Ava Max flet për bashkëpunimin me Rita Orën, Dua Lipën dhe Bebe Rexhën

Këngëtarja me famë botërore dhe origjinë shqiptare, Ava Max, ka zhvilluar së fundmi një intervistë.

Këngëtarja u ndal tek jeta personale dhe profesionale

Ndër të tjera, ajo foli për këngën mes saj, Rita Orës, Dua Lipa-s dhe Bebe-s.

Ava Max tha se këtë projekt, të cilin ajo arrin ta quajë një ëndërr, do ta shqyrtojnë në vazhdimësi.

 “Një bashkëpunim me të gjitha ne femrat nga Shqipëria do të ishte një ëndërr absolute. Kur Bebe Rexha më ftoi për një bashkëpunim unë isha gati të kuptoj diçka! Ne në fakt jemi bërë miq dhe kemi qëndruar afër që nga ajo ftesë. Le të shohim se çfarë na pret në të ardhmen sa i përket një kënge nga të gjitha ne – Unë ju thashë se ka shumë muzikë të re që do të vije në vitin 2021”, tha Ava Max, ndër të tjera.

administrator

Related Articles